ČTsport

ČTsport
čtvrtek 16. srpna 2018 Jáchym

Inter se dohodl s Galatasareyem na Sneijderově přestupu, hráč ale váhá

Velikost textu:

Milán – Fakt, že Wesley Sneijder je na prodej, je známá věc. Jeden z nejlepších středních záložníků světa v Interu Milán kvůli sporům o výši platu nehraje a platí tak za jedno z nejžhavějších zboží na přestupním trhu. Zájem prý projevil Manchester United i Tottenham, Sneijder by ale poměrně překvapivě mohl skončit v Turecku. Galatasaray Istanbul už se s Interem dohodl na přestupní částce a nyní záleží na hráči, zda nabídku akceptuje. Sneijder ale z případného přestupu do Galatasaraye prý příliš nadšený není.  

Wesley Sneijder
Wesley Sneijder

Měli jsme s Galatasarayem jednání, která šla dobře, takže teď je to jen na hráči," řekl předseda Interu Massimo Moratti. "Každopádně má právo trvat na dodržení své lukrativní smlouvy, nebo přistoupit na naše podmínky, z čehož bych měl největší radost, nebo odejít do jiného klubu," dodal funkcionář.

Inter nabídl Sneijderovi prodloužení současného kontraktu, který mu vyprší v roce 2015, o další dva roky. Podle nové smlouvy by si ale vydělal podstatně méně, což fotbalista odmítl. Vedení ho proto vyřadilo z prvního týmu.

Osmadvacetiletý nizozemský záložník není podle informací italských médií z možného přestupu do Turecka nadšený. Mnohem raději by zamířil do Anglie a doufá, že do konce lednového přestupního termínu přijde z Premier League nabídka. Zájem prý o něho mají Manchester United či Tottenham.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.