ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja

Letadlo českých fotbalistů nemohlo kvůli mlze přistát, museli se vrátit do Lille

Velikost textu:

Tours – České fotbalisty v úterý večer provázela smůla. Nejdřív zahodili množství šancí v utkání s Tureckem, prohráli 2:0 a vypadli ze šampionátu, klid je ale nečekal ani poté. Kvůli husté mlze nemohlo letadlo českého týmu přistát v Tours, kde měli během turnaje svou základnu, a museli se neplánovaně vrátit do Lille, které leží poblíž dějiště utkání Lens. Reprezentanti se tak dostali do postele až před pátou hodinou ranní.

přehrát video
Tomáš Budka: Národní tým musel přenocovat v Lille

Česká výprava hned po zápase zamířila autobusem z Lens do Lille a odtud se měla letecky přesunout do asi 450 kilometrů vzdáleného Tours, kde měla přespat a dnes zamířit zpět do Čech.

Jenže na cestě potkala tým hustá mlha, v níž pilot nemohl přistát, a reprezentace se tak musela vrátit. Hráči spali asi hodinu a půl a teprve během dnešního dopoledne se přesouvali do Tours.

Český celek vstřebává velké zklamání z toho, že na Euru skončil už ve skupině. Vedle porážky s Tureckem prohrál i v úvodním utkání s obhájcem titulu Španělskem 0:1 a jediný bod na turnaji získal po remíze 2:2 s Chorvatskem. 

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.