ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Del Bosque: Nemám důvod, abych o De Geovi pochyboval

Velikost textu:

Saint-Martin-de-Ré (Francie) - Nepříjemnosti, do nichž je údajně zapleten brankář David De Gea, španělského trenéra Vicenta Del Bosqueho neznepokojují. Sám uvedl, že nemá důvod svému svěřenci, který jakoukoliv vinu odmítá, nevěřit. O pozici jedničky zatím ovšem zcela jasno nemá.

Vicente Del Bosque
Vicente Del Bosque

Podle policejní zprávy, kterou zveřejnil španělský deník El Diario, se De Geovo jméno objevilo ve výpovědi svědka ve spojení se skandálem kolem pornoproducenta Ignacia Allendeho Fernandeze. De Gea v roce 2012 údajně zprostředkoval schůzku prostitutky s dalšími dvěma fotbalisty, na které mělo dojít ke znásilnění. De Gea vše odmítl a označil to za lež.

"David to vysvětlil a dal jasně najevo, že s tím nemá nic společného. Řekl to i celému týmu, když jsme o tom měli debatu," řekl trenér Del Bosque. "Nemám důvod, abych o tom pochyboval. Jeho odjezd z šampionátu pro nás nikdy nebyl tématem. Všechno je v pořádku," odmítl Del Bosque spekulace.

De Gea má prý jeho plnou důvěru a nadále může bojovat před pondělním utkáním s Českem o post jedničky s Ikerem Casillasem. "Nemohu teď říci, zda bude chytat. Budeme o tom přemýšlet stejně, jako kdyby se celá ta událost nestala. Oba brankáři mají šanci a rozhodneme se podle jejich výkonnosti," dodal Del Bosque.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.