ČTsport

ČTsport
sobota 17. listopadu 2018 Mahulena

Ligový lídr z Teplic zahájil přípravu s minimem změn

Velikost textu:

Teplice - Jen drobné změny v kádru doprovodily dnešní start zimní přípravy teplických fotbalistů, kteří budou v druhé polovině ligy útočit na titul z prvního místa v tabulce. Mužstvo opustil jen útočník Andrej Hesek, který by měl hostovat ve Slovácku, a na kondiční soustředění do německého Altenbergu nevyrazil ani univerzál Michal Smejkal. Ten s vedením klubu jedná o nové smlouvě. Návrat ohlásil záložník Michal Doležal, jenž na podzim hostoval v Českých Budějovicích.

Fotbalisté Teplic
Fotbalisté Teplic
Otevřít galerii
 • Fotbalisté Teplic autor: René Volfík, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/8/766/76524.jpg?1238346923
 • FK Teplice autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40534.jpg?1221146166

S Teplicemi začne přípravu i ofenzivní hráč Lukáš Zoubele. Ten sice má až do konce soutěžního ročníku hostovat v Kladně, ale kluby se dohodly na tom, že do přípravy vstoupí se Severočechy. O místo v týmu aktuálního lídra soutěže se popere i útočník Richard Veverka, který na podzim deseti trefami pomohl Ústí nad Labem k prvnímu místu v druhé lize. Veverka se také vrací z hostování. 

Teplický kouč Jiří Plíšek na startu zimní dřiny přivítal také talentované mladíky z divizního B-mužstva. Šanci dostanou brankář Petr Pechatý, obránci David Jablonský, Ladislav Beran a Daniel Fryšták, záložník Lukáš Prückner, Jan Peterka a Jakub Pícha, na zkoušku z druholigového Sokolova přišel i středopolař David Čada. Na kondičním kempu v Altenbergu bude mít Plíšek k dispozici 29 hráčů, oželet musí útočníka Jakuba Mareše, který se dál potýká s problémy se zánártní kůstkou.

Tepličtí fotbalisté zahájili zimní přípravu
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.