ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Do Emirátů se nepodívá kvůli viróze ani Plašil

Velikost textu:
aktualizováno 13. 11. 2009 12:35

Praha - Čeští fotbalisté odletěli na turnaj do Spojených arabských emirátů v hodně oslabeném složení. Po předchozích omluvách několika opor vypadl na poslední chvíli ze hry i záložník Jaroslav Plašil, jehož skolila viróza s teplotami. Spolu s výpravou dnes zamířil do Al-Ajnu i dodatečně povolaný Jan Rajnoch, pro něhož se nakonec podařilo zajistit včas vízum.

Jaroslav Plašil v dresu reprezentace
Jaroslav Plašil v dresu reprezentace
Otevřít galerii
 • Jaroslav Plašil v dresu reprezentace autor: ČT24, zdroj: svenskafans.com https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Michal Bílek autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Trenér Michal Bílek má pro svou premiéru na lavičce k dispozici devatenáct hráčů, ale jen dva z těch, kteří byli v základní sestavě při posledním kvalifikačním zápase proti Severnímu Irsku. Po sérii omluv zůstali jen Roman Hubník a Tomáš Necid. Jen David Rozehnal a Marek Matějovský mají na kontě víc než deset mezistátních zápasů.

Fotbalisty čekají mimo jiné vysoké teploty. "Kdyby se třeba hrálo za extrémně velkých teplot, tak máme připraven pitný režim ve vyšší míře. Dokonce můžeme bojovat proti dehydrataci i infuzemi, pokud bude potřeba," uvedl lékař reprezentace Petr Krejčí.

přehrát video
Fotbalisté odletěli do SAE

Čeští fotbalisté budou hrát v neděli s domácím týmem a příští středu je čeká jeden z dvojice Irák - Ázerbájdžán.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.