ČTsport

ČTsport
úterý 19. června 2018 Leoš

Kalivoda jako host s opcí posílil fotbalové Teplice

Velikost textu:

Teplice - Až týden před uzávěrkou přestupů získaly fotbalové Teplice první posilu. Barvy druhého celku ligové tabulky bude hájit minimálně v této sezoně záložník David Kalivoda, který přichází z Brna na roční hostování s opcí na přestup. Během týdne, který domácím klubům na přestupy zbývá, by přitom Severočeši rádi získali ještě jednoho středopolaře. Tepličtí od Kalivody očekávají, že jim pomůže vyřešit problémy se středem zálohy, které je dlouhodobě provázejí. Hráč by se měl okamžitě připojit k týmu a už o víkendu by mohl nastoupit v ligovém zápase v Uherském Hradišti.

David Kalivoda
David Kalivoda
Otevřít galerii
 • David Kalivoda zdroj: www.slavia.cz https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • FK Teplice autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40534.jpg?1221146166

Severočeši přitom v pátrání po kreativním i defenzivním středopolaři nekončí. "Do konce přestupního období bychom chtěli získat ještě jednoho," uvedl Hrdlička. Čerstvě sedmadvacetiletý Kalivoda do velkého fotbalu pronikl ve Slavii, za niž také odehrál drtivou většinu ze svých 115 ligových zápasů. Často ale hostoval a v roce 2004 měl nakročeno i do Teplic, s nimiž už dokonce trénoval, pak ale z jeho příchodu sešlo. Vloni jej Slavia pustila na přestup do Brna, po poměrně vydařené sezoně se ale ze sestavy vytratil a v letošním ročníku jen jednou střídal.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.