ŠKODA CUP - Česká Kamenice

Tepličtí stále drží neporazitelnost, Liberec rozstřílel Budějovice 3:0

Příbram - Fotbalisté Olomouce prohráli v Příbrami, přestože vedli 1:0 po hlavičce Dreksy. Pleško se Šmejkalem ale během pěti minut výsledek otočili. Olomouc v lize nevyhrála už počtvrté za sebou a na kontě má jen pět bodů z možných patnácti. Fotbalisté pražské Slavie si v pátém ligovém kole odvezli remízu 1:1 z Teplic, kde museli dotahovat náskok domácích. Tepličtí stále drží v nejvyšší soutěži neporazitelnost. Kladno prohrálo s Jabloncem 1:2. Souboj Bohemians 1905 s Plzní skončil 1:0 pro Západočechy. Liberec rozstřílel České Budějovice 3:0. Mladá Boleslav sahala na Spartě po remíze, v 90. minutě ji ale sestřelil Kadlec. V čele ligové tabulky jsou bez porážky fotbalisté Jablonce. Více informací získáte na serveru fotbalživě.cz.