ČTsport

ČTsport
středa 20. června 2018 Květa

Straka u reprezentace pokračovat nebude

Velikost textu:
aktualizováno 30. 6. 2009 20:10

Praha - Fotbalový trenér František Straka končí své působení u českého národního týmu. Hašek svému někdejšímu spoluhráči ve Spartě i reprezentaci poděkoval za jeho dočasné působení u mužstva po odchodu Petra Rady. Hašek přijal Straku odpoledne na strahovském sekretariátu, protože kouči dnes vypršela smlouva u týmu. K prodloužení spolupráce ale nedošlo a Straka u mužstva končí s bilancí jednoho zápasu, v němž jeho svěřenci porazili 1:0 Maltu. Oznámil to nový svazový předseda Ivan Hašek po dnešní schůzce.

František Straka
František Straka
Otevřít galerii
 • František Straka autor: Radek Petrášek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Trénink fotbalové reprezentace zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Poděkoval jsem mu za odvedenou práci u národního týmu a zároveň oznámil, že ČMFS neuplatní opci k prodloužení smlouvy," řekl Hašek. Straka byl rád, že má alespoň jasno o své budoucnosti. "Aspoň definitivně vím, na čem jsem," prohlásil při odchodu.

O tom, kdo povede národní tým ve zbytku kvalifikace MS, se rozhodne zřejmě na počátku příštího týdne. Hašek by rád u mužstva co nejdříve viděl slávistického kouče Karla Jarolíma, možná s ním reprezentaci povede v tandemu. Nejdříve se oba sejdou v pátek.

přehrát video
Karel Jarolím jedná s Ivanem Haškem
Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.