ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík

Liberec začíná přípravu s navrátilci z hostování

Velikost textu:

Liberec - Zatím bez posil a pouze s hráči, kteří se vrací z hostování či rezervního B mužstva, dnes zahájili přípravu liberečtí fotbalisté. Kádr třetího týmu minulého ligového ročníku doznal minimálních změn. Z jarního hostování v Plzni se vrátil pouze obránce Jan Polák, ze slovenských Zlatých Moravců brankář Petr Bolek a z Dubnice záložník Ján Vlasko. Uvedl to tiskový mluvčí klubu Lukáš Váňa.

FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
Otevřít galerii
 • FC Slovan Liberec autor: Markéta Sandanusová, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/5/406/40521.jpg?1221145435
 • Fotbalisté Liberce autor: Radek Petrášek , zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Trenér Ladislav Škorpil si z třetiligového B týmu ještě "vytáhl" talentované Ladislava Martana a Tomáše Dostálka. K pohybu uvnitř kádru však podle všeho ještě dojde. Podle zákulisních informací by mohli odejít obránce Radek Hochmeister, záložníci Filip Dort s Jakubem Dohnálkem a útočník Tomas Radzinevičius. "Zatím to jsou ale jen předčasné spekulace," upozornil Váňa.

Celý tým, který v červenci také čekají souboje v předkole Evropské ligy, se už dnes přesunul na pražskou FTVS, kde hráči absolvovali tradiční fyzické a funkční testy. V úterý Libereckým začne nejtěžší část přípravy: v Hraběticích v Jizerských horách, kam v zimě vyrážejí nabírat kondici na běžkách, nyní budou polykat dlouhé kilometry v sedlech kol. Po týdenním bloku se mužstvo Slovanu vrátí do Liberce, pak jej čeká desetidenní herní soustředění v rakouském Seefeldu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.