MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Slavia na úvod zimy prohrála s Bohemians 1905 i Příbramí

Praha - Fotbalisté pražské Slavie vstoupili do zimní přípravy porážkou. Ve svém prvním zápase Tipsport ligy doma v Edenu podlehli Bohemians 1905 1:2. Slavia nedokázala bodovat ani ve druhém dnešním zápase. Proti Příbrami poslala na trávník juniorský výběr, který prvoligovému soupeři podlehl 1:3.

Fotbalisté Brna porazili Zlín 1:0. Gól dal v 68. minutě Šural. Zejména po změně stran měli Brňané výraznou územní převahu, Zlínu ale chybělo v závěrečných deseti minutách k vyrovnání pouze více přesnosti v koncovce.

První vítězství v Tipsport lize zaznamenali fotbalisté Zlína až ve svém posledním vystoupení ve skupině D, když dnes porazili Dubnicu 3:1. I když Zlín nastoupil ve značně kombinované sestavě, přehrával svého soupeře nejen souhrou, ale zejména střelecky.

Výsledky zimní fotbalové Tipsport ligy:

Skupina A:
Slavia Praha - Bohemians 1905 1:2
Branky: 68. Jarolím - 36. Slezák, 51. Cseh. Rozhodčí: Drábek - Jiřík, Kovařík. Diváci: 150

MFK Dubnica - Sigma Olomouc 1:1
Branky: 61. Kuzma - 7. vlastní Ondráš. Rozhodčí: Adámek - Kordula, Možíš. Diváci: 100

MFK Dubnica - Tescoma Zlín 1:3
Branky: 64. Zapalač - 33. Pulkert, 46. Poznar, 71. Kurtin. Rozhodčí: Kordula - Adámek, Mojžíš. Diváci: 100

1. FC Brno - Sigma Olomouc 4:2
Branky: 41. Kalivoda, 69. Čoupek, 73. Lira z pen., 83. Došek - 19. Pospíšil, 58. vlastní Jílek. Rozhodčí: Dobrovolný - Večeřa, Nenadál. Diváci: 400