ŠKODA CUP - Česká Kamenice

Titul na prestižním turnaji CEE Cup obhájila devatenáctka Sparty

Praha - Stejně jako loni ovládla i letos nejprestižnější domácí turnaj hráčů do 19 let pražská Sparta. V repríze loňského finále s brazilským Fluminense opět nezaváhala a zvítězila 4:1.

CEE Cup i letos ovládla sparťanská devatenáctka

Byli to Pražané, kterým proti Fluminense patřil úvod utkání. Na hřišti předváděli aktivnější výkon a ve 22. minutě vytěžil první branku Zinedine Mustedanagič. Druhý gól přidali Letenští ještě v první půli. Ve třiačtyřicáté minutě byl ve vápně Fluminense nejdůraznější kapitán Daniel Kestl, který hlavou zvýšil na 2:0.

Jenže odpověď brazilského týmu přišla hned po minutě a do šaten tak odcházeli hráči za stavu 1:2. Druhá polovina finálového duelu ale už plně patřila Spartě. Ta udeřila v závěrečné desetiminutovce, během které vstřelila dvě branky a po výhře 4:1 tak obhájila na turnaji titul.