ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan
Český pohár

Bouře v kabině Baníku. Po vyřazení z poháru padaly pokuty

Velikost textu:

Ostrava – Po překvapivém vyřazení z domácího poháru s divizním Rýmařovem dostanou fotbalisté Baníku Ostrava od vedení klubu pokuty. Ke změnám dojde také v rámci složení kádru týmu. Nespecifikovaná částka půjde podle ostravského klubu na rozvoj klubové mládeže a charitativní účely.

Zklamaný Jiří Pavlenka
Zklamaný Jiří Pavlenka

Baník po mizerném výkonu ve čtvrtek podlehl o tři soutěže níž hrajícímu Rýmařovu 3:4. Rozzuření fanoušci z některých hráčů po utkání přímo na hřišti dokonce strhali dresy a záložník Marek Šichor údajně ve strkanici dostal i pěstí.

"Čtvrteční výkon našeho týmu byl bohužel ostudný a je pro klub jasným signálem ke konkrétním opatřením ve sportovním úseku. Na návrh trenéra a se souhlasem týmu byl udělen finanční postih, zároveň dojde k přeřazení některých hráčů do juniorského celku," uvedl klub v prohlášení. Výši pokuty ani jména hráčů, kterých se přeřazení týká, však neuvedl.

V nejbližší době by měli mužstvo posílit dva až tři zkušení hráči. Ostravě se nevede ani v lize, kde je po pěti kolech s jedním bodem poslední.

přehrát video
Fotbalisty Baníku po prohře s Rýmařovem napadli na ploše vlastní fanoušci
Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.