ČTsport

ČTsport
sobota 18. srpna 2018 Helena

Krejčí stále netrénuje s týmem a Spartě může proti Plzni chybět

Velikost textu:

Praha - Fotbalistům vedoucí Sparty možná bude v nedělním šlágru 19. kola první ligy s druhou Plzní chybět Ladislav Krejčí. Jednadvacetiletý záložník totiž stále léčí zraněný zadní stehenní sval a tři dny před zápasem ještě netrénuje s týmem.

Ladislav Krejčí
Ladislav Krejčí

"Je pod dozorem lékařského týmu i kondičních trenérů a připravuje se individuálně," řekl trenér Sparty Vítězslav Lavička na tiskové konferenci, která se netradičně konala přímo na trávníku letenského stadionu.

Krejčí se zranil v úvodním jarním kole proti Brnu a přišel o následující zápas s Bohemians 1905 i o reprezentační sraz. Podle Lavičky ale nejde o nic vážného. "Je pozitivní, že opakovaně podstoupil sonografické vyšetření, které neprokázalo, že by měl ve svalu trhlinu. Takže reálná šance, že by proti Plzni nastoupil, pořád existuje," prohlásil kouč.

Připraven nastoupit je naopak stoper Mario Holek, který po srážce hlavou s protihráčem nedohrál sobotní zápas s Bohemians. "Oko je asi v pořádku, protože vás všechny vidím dobře. Takže můžu nastoupit," řekl Holek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.