Slovensko - Česko

Realu se na turné po Spojených státech daří, vyhrál i druhý zápas

Las Vegas - Fotbalisté Realu Madrid vyhráli i své druhé utkání na předsezonním turné po Spojených státech. Vítěze mexické Clausury Santos Laguna španělský šampion zdolal v nedělním bojovném duelu 2:1.

Ve čtyřicetistupňovém horku na stadionu v Las Vegas otevřel skóre po čtvrthodině záložník Xabi Alonso, jenže mexický celek za jedenáct minut zásluhou Christiana Suáreze srovnal. Portugalský útočník Cristiano Ronaldo si sice při každém kontaktu s míčem mohl vychutnávat křik 29 tisíc fanoušků, střelecky se ale neprosadil. Zastoupit ho tak se štěstím musel Němec Sami Khedira.

Osmnáct minut před koncem se od jeho tváře odrazil míč do sítě poté, co ho brankář Oswaldo Sánchez vyboxoval. "Byla to pro nás velká čest. Dnes už žádné přátelské zápasy nejsou, každý chce vždy vyhrát a já jsem i přes porážku s výkonem spokojený," uvedl trenér mexického týmu Benjamin Galindo.