ČTsport

ČTsport
neděle 24. června 2018 Jan

Sivok: Anglie mě láká, ale zůstanu v Turecku

Velikost textu:

Istanbul - Zdá se, že Tomáš Sivok má o své budoucnosti jasno. Rád by dál zůstal v tureckém Besiktasi, jenže zatím neví, jak se na jeho záměr bude dívat nově příchozí vedení klubu. Zároveň ho stále láká nakouknout do anglické ligy.

Tomáš Sivok
Tomáš Sivok

Sivok by podle svých slov mohl novou smlouvu v Turecku podepsat ihned, jenže on sám jednání lehce přibrzdil. Do konce března by totiž měl v Besiktasi nastoupit nový prezident. "Nechci se dostat do situace, kdy nové vedení řekne, že mě nechce," vysvětlil. Podle Sivoka nehrají v prvé řadě roli peníze, ale hlavně zájem klubu. "Jsem tam spokojený a odejdu jen v případě, že už mě nebudou chtít," dodává.

Kdyby však přišla zajímavá nabídka z Premier League, o přestupu by bývalý hráč Sparty uvažovat přece jen začal. Nesměl by to však být tým z konce tabulky. "To bych se tam moc nehrnul," přiznává český reprezentant, podle nějž to v Anglii je hlavně o řežbě.

Besiktas je teď v turecké lize na třetí příčce, před ním je Fenerbahce a tabulku vede Galatasaray se třiašedesáti body. Besiktas jich má 49. Rozhodující podle Sivoka v honbě za čelem bude, s jakou ztrátou půjde jeho klub do play-off. "Tu ztrátu ještě můžeme stáhnout," tvrdí.

Zdroj: ČT sport, MfD

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.