ČTsport

ČTsport
pátek 22. června 2018 Pavla

Nedělní incident v Boleslavi bude řešit fotbalová asociace

Velikost textu:

Mladá Boleslav - Chování příznivců Baníku na začátku 2. poločasu utkání 18. kola v Mladé Boleslavi bude řešit fotbalová asociace. Disciplinární komise FAČR si vyžádala mimo jiné i záběry České televize z nedělního incidentu a ve čtvrtek na jejich základě rozhodne, zdali zahájí s kluby disciplinární řízení. Svazové vedení také plánuje hned po návratu Miroslava Pelty z jednání s předsedou FIFA Seppem Blatterem speciální tiskovou konferenci, kde se k celé události vyjádří.

Fanoušci Baníku napadli pořadatele
Fanoušci Baníku napadli pořadatele

O tom, jaký trest kluby dostanou, by se tak mohlo rozhodnout už příští čtvrtek. Je tedy jasné, že se nebude řešit jenom chování fanoušků hostů, ale také brutální zákrok neoznačených osob na hrací ploše proti fanouškovi polské národnosti, který celý incident vyvolal.

přehrát video
Chování baníkovců bude řešit FAČR

"Narozdíl od zahraničí nelze zatím zakázat problémovým fanouškům vstup, kamerový systém příliš nefunguje. Budeme ale spolu s asociací tlačit na změnu legislativy a také přijmeme opatření, aby se tomu napříště předešlo, " uvedl tiskový mluvčí Baníku Ostrava Michal Otava.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.