ČTsport

ČTsport
čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Obránce Slavie Čelůstka patří definitivně Trabzonsporu

Velikost textu:

Trabzon - Obránce Ondřej Čelůstka definitivně míří z fotbalové Slavie do tureckého Trabzonsporu. Oba kluby se domluvily na podmínkách transferu a přestup bronzového medailisty z nedávného mistrovství Evropy do 21 let do druhého celku uplynulého ročníku turecké ligy byl dotažen. Kluby se dohodly, že výši přestupní částky nebudou uvádět.

Ondřej Čelůstka
Ondřej Čelůstka
Otevřít galerii
 • Ondřej Čelůstka autor: Kateřina Šulová, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Ondřej Čelůstka zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Prostředky získané z transferu budou použity na krytí výdajů rozpočtu klubu, nikoliv na úhradu dluhů z minulosti," uvedl mluvčí klubu Ondřej Zlámal. Spolumajitel klubu Aleš Řebíček v rozhovoru pro Mf Dnes odhadl, že Slavia má momentálně ještě závazky ve výši 22 milionů korun.

Čelůstka se s Trabzonsporem domluvil již na začátku července, kdy se s vedením klubu dohodl na předběžné pětileté smlouvě. Přestup ale mohl být definitivně uzavřen až po 18. červenci po slávistické valné hromadě, která zvolila nové představenstvo. Smlouvu totiž museli podepsat dva statutární zástupci klubu.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.