ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan

Plzeň už trénuje a vyhlíží Ligu mistrů

Velikost textu:

Praha - Už v pondělí proběhne ve švýcarském Nyonu los kvalifikace Ligy mistrů a fotbalová Plzeň se dozví, kdo se jim postaví v cestě ve druhém předkole. Pro všechny případy proto mistr ligy pomalu začíná s přípravou. Podle Pavla Horvátha by mohla být nadcházející sezona zlatým hřebem nejen jeho kariéry.

Viktoria Plzeň
Viktoria Plzeň
Otevřít galerii
 • Viktoria Plzeň autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Pavel Vrba autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/26/2578/257728.jpg?1306315631

Kouči Pavlu Vrbovi se zatím na prvním tréninku přihlásili bratři Krbečkovi, Daněk a Darida, chyběli naopak Petržela, Trapp, Kolář, Liberský, Neuwirth a Ďuriš. Ti dostali delší volno a do přípravy vklouznou postupně. Gólman Pavlík začne kvůli zranění trénovat až za tři týdny.

Podle informací serveru Sport.cz by se do Plzně měl v nejbližší době vypravit záložník Václav Pilař z Hradce Králové, reprezentační útočník Jan Rezek se už naopak připravuje v kyperské Famagustě, kam tento týden odešel na hostování s opcí na pozdější přestup.

Zápasy druhého předkola Ligy mistrů se uskuteční 12. či 13. července, odvety 19. a 20. července. Pokud Plzeň postoupí, dostane se do třetího předkola, které se hraje o týden později.

Zdroj: ČT24

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.