ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Zuřivý fanoušek Žiliny za tým zaplatí pokutu

Velikost textu:

Žilina – Fotbalový klub Žiliny bude zřejmě chtít po svém neukázněném fanouškovi uhradit část z pokuty 10 tisíc eur, kterou tým dostal právě za fanouškův útok na asistenta rozhodčího. Utkání Žiliny se Slovanem Bratislava potom bylo předčasně ukončeno a kontumováno ve prospěch Slovanu, zatímco domácí tým dostal desetitisícovou pokutu.

Žilina slaví vítězství v Tipsport lize
Žilina slaví vítězství v Tipsport lize
Otevřít galerii
 • Žilina slaví vítězství v Tipsport lize zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Žilinští fanoušci slaví autor: Marián Peiger, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

Vedení žilinského týmu chce, aby mu na pokutu přispěl fanoušek, který rozhodčího asistenta napadl a podnítil tak předčasné ukončení zápasu i udělení finančního trestu. "Určitě budeme vymáhat náhradu škody. Pokutu jsme však dostali nejen za čin Ľubomíra Krajčíka, ale i za nedostatečnou pořadatelskou službu a hanlivé pokřiky našich fanoušků. Zřejmě tedy budeme požadovat poměrnou částku," uvedl majitel žilinského klubu Jozef Antošík podle deníku Šport.

Příznivec žilinských fotbalistů, který byl v době svého činu opilý, se už omluvil, podotkl však, že na uhrazení pokuty nemá peníze.

Vedení týmu je přesvědčeno o tom, že k útoku přispěl i samotný asistent rozhodčího. Podle klubu se nevhodně choval k fanouškům i k hráčům Žiliny, na které údajně vyplazoval jazyk.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.