ČTsport

ČTsport
středa 17. října 2018 Hedvika

Fotbalisté třetiligové Líšně předvedli při zápase hromadně kotoul

Velikost textu:

Brno - Zatímco po světě se rozmohla vlna kuriózních oslav gólů, fotbalisté třetiligové Líšně se rozhodli pobavit diváky přímo při nepřerušené hře. V sobotním utkání 13. kola MSFL proti rezervě Jihlavy předvedli hromadně všichni hráči na hřišti kotoul. Líšeň je doma v Brně hodně silná a ze sedmi zápasů ztratila jen dva body. I s Jihlavou si snadno poradila a zvítězila 3:0 po gólech Oprchala, Michala Drábka a Krále.

Fotbalisté Líšně předvedli kotoul
Fotbalisté Líšně předvedli kotoul
Otevřít galerii
 • Fotbalisté Líšně předvedli kotoul zdroj: YouTube https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Brankář dostává gól zdroj: ČTK-AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/1/26/2585.jpg?1199460657

Již za rozhodnutého stavu přišel pokyn a všichni hráči najednou předvedli ukázkový kotrmelec. Přidal se k nim dokonce i jeden hráč na lavičce. "Dnes tam byla lehkost, chuť hrát, nasazení, výborný přechod do útoku, hodně šancí a na závěr i něco pro diváky," řekl po utkání trenér Líšně Zbyněk Zbořil.

Video s nevídaným kouskem při fotbalových zápasech se již začíná rozšiřovat po světě. Podobně jako například gólové oslavy islandského týmu Stjarnan, který se díky tomu stal známým po celém světě. Web specializující se na kuriozity ve fotbale dokonce k líšeňské akci napsal: "Měli jsme tu už hodně bizarních videí z fotbalu, ale tohle je možná to úplně nejšílenější."

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.