ČTsport

ČTsport
pondělí 18. června 2018 Milan
Synot liga

Sparta pouští dalšího hráče, Vacek bude hostovat v Boleslavi

Velikost textu:

Praha - Další fotbalista opouští pražskou Spartu, po Tomáši Přikrylovi a Romanu Bednářovi pustili Letenští na hostování i Kamila Vacka. Sparťanský záložník bude na jaře působit v Mladé Boleslavi. Sedmadvacetiletý hráč již odcestoval s novým týmem na soustředění do Portugalska. 

Kamil Vacek
Kamil Vacek

Vacek by měl ve čtvrtém celku ligové tabulky nahradit ve středu zálohy Mickaela Tavarese, který odešel do Sydney. Mladá Boleslav původně chtěla Jakuba Radu z Bohemians Praha 1905, kluby se však nedomluvily. Místo toho získala bývalého juniorského reprezentanta, který se v roce 2011 objevoval i v seniorském národním týmu.

V témže roce zamířil Vacek do italského Chieva, kde se však neprosadil a vrátil se do Sparty. Ani v letenském celku však nenavázal na svou reprezentační formu. V této sezoně sice nastoupil do 11 ligových utkání, ale většinou jako střídající hráč. Dosud nasbíral celkem 126 startů v české lize a 14 branek.

Spartu v zimě už opustil druhý střední záložník, do Cagliari přestoupil Josef Hušbauer. Místo něj Sparta získala Albánce Herolinda Shalu. Na hostování odešli z podzimního kádru také Tomáš Přikryl do Dukly a Roman Bednář do Příbrami. 

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.