ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Plzeň poprvé pod Koubkem. Potrápí ji Hradec?

Velikost textu:

Plzeň - Víkendový program 4. kola první fotbalové ligy uzavře utkání Hradce Králové s vicemistrem z Plzně. Ten se představí poprvé po odvolání Dušana Uhrina pod novým koučem Miroslavem Koubkem, který ještě začátkem roku vedl Slavii. Zda hosté odvrátí střeleckou mizérii zjistíte od 20:15 v přímém přenosu ČT sport a prostřednictvím textovém on-line přenosu na našem webu.

Daniel Kolář (vlevo) a Radim Řezník se radují z gólu
Daniel Kolář (vlevo) a Radim Řezník se radují z gólu

Rozhodnutí odvolat Uhrina a nahradit ho Koubkem se příliš nezamlouvá fanouškům, a tak na trenéra nečeká lehký úkol: potřebuje ihned dobrý výkon a výsledek, aby si získal jejich přízeň poté, co klub skončil už ve 3. předkole Evropské ligy.

"Dostal jsem nabídku od nejúspěšnějšího českého klubu posledních let a budu chtít dokázat, že si tuto šanci zasloužím. Vím, že jako trenér můžu fanoušky, kteří mě vítají s despektem, přesvědčit pouze výkony. Vynasnažím se, abych si je získal na svoji stranu," řekl Koubek, který slibuje ofenzivní herní projev.

Proti Hradci bude s Plzní hájit sérii 14 ligových zápasů v řadě bez porážky. To Hradec je v opačné pozici, když se trápí zejména v útoku, kde v nejvyšší soutěži neskóroval už 677 minut. Neprosadil se ani v posledních čtyřech zápasech proti Plzni.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.