ČTsport

ČTsport
neděle 21. října 2018 Brigita

Kolem sparťana Krejčího krouží Mönchengladbach

Velikost textu:

Praha - Do bundesligy má nakročeno další český fotbalista. Borussia Mönchengladbach se totiž zajímá o sparťanského záložníka Ladislava Krejčího. Podle deníku Sport by se mohlo jednat o jeden z nejdražších přestupů Gambrinus ligy.

Ladislav Krejčí
Ladislav Krejčí

Majitel Sparty Daniel Křetínský však už na startu letní přípravy prohlásil, že Sparta nemá zájem Krejčího uvolnit. Postoj by mohla změnit pouze relevantní nabídka. A té se bundesligový Mőnchengladbach začíná blížit. Sparta žádá za devatenáctiletého mladíka šest milionů eur, německý klub je v současné době ochoten zaplatit o milion a půl méně.

"Jednání nebudeme komentovat," uvedl člen představenstva Sparty Jakub Otava. Podle Krejčího agenta Martina Říhy by mělo být jasno nejpozději v příštím týdnu. "Německý klub potřebuje mít tým co nejdříve pohromadě," vysvětlil.

Borussia zbrojí na předkolo Ligy mistrů, Krejčího, o něhož se zajímá také Zenit Petrohrad a Dynamo Kyjev, tudíž potřebuje ještě předtím, než by za Spartu nastoupil v předkole Evropské ligy. Pak by totiž byl pro evropské soutěže nepoužitelný. Samotný Krejčí už před několika týdny uvedl, že manažer se o nabídkách baví především s tátou fotbalisty. "Mě se tím snaží nezatěžovat," poznamenal.

Do Německa z Gambrinus ligy v poslední době odešlo hned několik hráčů. Václav Pilař zamířil do Wolfsburgu, Theo Gebre Selassie přestoupil do Brém a Milan Petržela by měl hrát za Augsburg.

přehrát video
Krejčí zatím zůstává ve Spartě
Zdroj: ČT sport, deník Sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.