ČTsport

ČTsport
pátek 17. srpna 2018 Petra

Veselý jako už "tradičně" není na startu sezony fit

Velikost textu:

Praha – Ostěpařský mistr světa Vítězslav Veselý se chystá na start nové sezony. Na nedělní závod diamantové ligy v Šanghaji odjíždí s chutí předvést dobrý výkon, i když ho – stejně jako loni – provázejí nekončící zdravotní problémy.

přehrát video
Veselý není před startem Diamantové ligy zcela fit

Za poslední rok si se zdravím Vítězslav Veselý vytrpěl dost – při vstupu do loňské sezony ho limitovala bolestivá achillovka levé nohy, v červenci se ozvalo koleno a navíc teď přibyly další problémy s achillovkou pravé nohy.

Do sezony bude tak vstupovat v podobném stavu jako před rokem. "Pokud by to bylo znamení toho, že jsem na tom podobně dobře, bylo by to fajn," pronesl s lehkou ironií Veselý.

Přes všechny zdravotní patálie vloni Veselý vybojoval titul mistr světa a vyhrál celkové hodnocení Diamantové ligy. I letos myslí vysoko. "Mám v hlavě hranici, že 85 + je velice dobrý výsledek, i na umístění to slibuje být vysoko," řekl Veselý.

Krátce před odletem do Šanghaje si na Julisce mistr světa zatrénoval, v neděli bude ve svém letošním prvním závodě Diamantové ligy obhajovat druhé místo. Přímý přenos vysíláme od 14 hodin na ČT sport.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.