sobota 18. srpna 2018 Helena

On-line přenos

55.

Vidorozhodčí rozhodl, že se nebude kopat penalta proti Jablonci. Poté se srazil Nagdeu po hlavičce s Lischkou a oba zůstávají na trávníku.

53.

Reflex brankáře Hrubého zachránil Jablonec - skokem k levé tyči po střele Sýkory, jenž si naskočil na centr od Baluty.

53.

Slávisté se ale přece jen dostali do šance, Škodovu střelu ale srazil obránce a následný centr Sýkory také nedopadl.

49.

Jablonec výborně vykrývá prostory a v klidu zatím odvrací snahy slávistů. Hušbauer se však přece jen dostal do vápna soupeře, ale jeho centr odkopl Hübschman.

48.

I další akce Slavie skončila míčem v náručí brankáře Hrubého.

47.

Slávisté zatím drží míč, ale žádné nebezpečí Jablonci nehrozí.

46.

Začal druhý poločas. Výkop měli slávisté.

45.

Nastavena byla jedna minuta a rozhodčí Berka ukončil první poločas zajímavého utkání.

44.

Doležal si výborně naskočil na centr Holeše poté, co míč ztratil Stoch, a trefil se přesně - Jablonec vede 1:0.

43.

Kubista fauloval na poloivině hřiště Balutu, který se dlouho zvedal. Za další faul dostal pak žlutou kartu Souček.

42.

Pokorný byl na konci snahy o založení útoku Slavie a z poloviny hřiště poslal vysoký centr do zámezí.

39.

Masopust se dostal k míči po špatné rozehrávce Slavie, ale jeho centr od pravého praporku našel jen obránce Slavie.

38.

Coufal fauloval Trávníka, který si přikryl míč. Hraje hlavně uprostřed hřiště.

35.

Hanouska zase falouval Baluta a poté se dostal do obrovské šance Kubista, který se po akci Jovoviče uvolnil na středu branky zhruba pět metrů od brankové čáry, ale Ngadeu zasáhl skluzem na poslední chvíli a byl z toho jen roh.

34.

V zajímavém utkání má zatím Slavia převahu jen v hledišti. Pronikajícího Doležala zastavil jen faul Součka.

32.

Sýkora se dostal k hlavičce, ale nebyl v pozici, že by z toho mohlo být velké nebezpečí - brankář Hrubý byl na místě včas.

31.

Hušbauer ale tentokrát nepotvrdil pověst a jeho centr na zadní tyč přelétl všechny.

30.

Slávisté reklamovali ruku Hanouska na hranici jablonecké šestnáctky. Je z toho přímý kop.

28.

Sýkora si naběhl na vysoký míč od Baluty, v tísni si je výborně zpracoval a pohotově vystřelil a jen těsně minul branku Jablonce.

27.

Dlouhý míč na Coufala skončil v zámezí a je z toho odkop od branky hostů.

Hlasujte v anketě

Největší momenty 100 let českého sportu Video
Největší momenty 100 let českého sportu

Zvolte největší moment 100 let českého sportu. Hlasovat můžete po desetiletích.

Každý den v 19:50

Branky, Body, Vteřiny

Zpravodajská relace ze sportovního prostředí. Na ČT1 a ČT24 od 19:50. Uvádí Vojta Bernatský, Barbora Černošková, Petr Vichnar či Honza Smetana.