ČTsport

ČTsport
sobota 18. srpna 2018 Helena

Krátce

  • 22:26 Ogrodníková se v Thumu zlepšila, ale s Hussongovou znovu prohrála
    Nikola Ogrodníková prohrála na atletickém mítinku v Thumu stejně jako před týdnem na mistrovství Evropy v Berlíně jen s domácí oštěpařkou Christin Hussongovou. Česká reprezentantka se ve srovnání s finálovým závodem šampionátu zlepšila o dva a půl metru, hodila 64,34. Hussongová překonala pětašedesátimetrovou hranici o sedm centimetrů.
  • 21:25 Čechův náhradník Ospina jde z Arsenalu hostovat do Neapole
    Arsenal poslal na hostování do Neapole fotbalového brankáře Davida Ospinu, jenž byl v uplynulých třech sezonách dvojkou za Petrem Čechem. Po letním příchodu Němce Bernda Lena by se už devětadvacetiletý Kolumbijec nejspíš do branky vůbec nedostal, požádal proto vedení londýnského klubu o odchod.
  • 20:14 Na MEJ ve vodním slalomu vyhráli Češi čtyři týmové závody
    Úvodní finálový den mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu v Bratislavě přinesl českým barvám šest týmových medailí, z toho čtyři zlaté. První skončili juniorští kanoisté, kanoistky a kajakářky, v kategorii do 23 let triumfovali kanoisté Lukáš Rohan, Václav Chaloupka a Matyáš Lhota. Juniorští kajakáři a kajakářky do 23 let přidali bronz.

Hlasujte v anketě

Největší momenty 100 let českého sportu Video
Největší momenty 100 let českého sportu

Zvolte největší moment 100 let českého sportu. Hlasovat můžete po desetiletích.

Každý den v 19:50

Branky, Body, Vteřiny
Branky, Body, Vteřiny

Zpravodajská relace ze sportovního prostředí. Na ČT1 a ČT24 od 19:50. Uvádí Vojta Bernatský, Barbora Černošková, Petr Vichnar či Honza Smetana.

ČT sport – 1. fotbalová liga

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.