ČTsport

ČTsport
pondělí 15. října 2018 Tereza

Krátce

  • 13:04 Soud odmítl začít proces s funkcionáři v kauze přidělení MS 2006
    Okresní soud ve Frankfurtu nad Mohanem odmítl zahájit proces proti třem bývalým elitním funkcionářům Německého fotbalového svazu v kauze možného uplácení při přidělení pořadatelství mistrovství světa v roce 2006 Německu. Podle soudu jsou podezření nedostatečná a důkazy nepřesvědčivé. Prokurátor má nyní týdenní lhůtu na to, aby případně podal stížnost ke krajskému soudu.
  • 11:42 Legendární běžec Keino čelí obvinění z korupce a zpronevěry
    Legendární běžec Kipchoge Keino je mezi sedmi lidmi, kteří budou obviněni z korupce a zpronevěry více než 545 000 dolarů (přes 12 milionů korun) určených na zajištění keňské výpravy na olympijských hrách 2016 v Riu de Janeiro. Oznámila to keňská prokuratura. Dvojnásobný olympijský vítěz a čestný člen Mezinárodního olympijského výboru (MOV) Keino byl tehdy předsedou Keňského olympijského výboru.
  • 11:18 Bolta v Austrálii překvapila dopingová kontrola
    Někdejší jamajský sprinter Usain Bolt se i na prahu nové, fotbalové kariéry musí vypořádat s pozorností dopingových komisařů. Neohlášená mimosoutěžní kontrola australské antidopingové agentury osminásobného olympijského šampiona, který v týmu Central Coast Mariners usiluje o první profesionální smlouvu jako fotbalista, rozladila.

Každý den v 19:50

Branky, Body, Vteřiny
Branky, Body, Vteřiny

Zpravodajská relace ze sportovního prostředí. Na ČT1 a ČT24 od 19:50. Uvádí Vojta Bernatský, Barbora Černošková, Petr Vichnar či Honza Smetana.

ČT sport – Liga Mistrů

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.