Libuše Šafránková v hlavní roli úspěšného seriálu. Třicet let bloudění a návratů hrdinů, které svedla dohromady Praha (1992). Dále hrají: F. von Thun, A. Aronová, J. Rauchová, O. Pavelka, A. Švehlík, J. Preissová, J. Preiss, D. Morávková, P. Soukup, V. Postránecký a další. Scénář J. Starbatty a K. P. Wolf. Spolupráce na scénáři P. Zikmund. Kamera J. Macháně. Režie F. Filip

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Oblíbený výpravný dvanáctidílný česko-německý seriál vypráví příběh z první třetiny minulého století, z doby, kdy ve středoevropském teritoriu kralovala opereta, do lidských osudů však zasahovala první světová válka.

V předposlední části seriálu čeká Josefínu (L. Šafránková) setkání s člověkem, který stál na začátku jejího dramatického osudu, nakladatelem von Brucknerem (F. von Thun). Josefína jeho pomocnou ruku odmítne, nemůže však zabránit další životní komplikaci. Pravdu o svém otci se dozví její dcera a odjíždí za ním do Prahy. Na Charlottu (J. Rauchová) se konečně usmálo štěstí. Stala se soudkyní, vdala se za lékaře Seidenstückera (O. Pavelka) a čeká dítě. Řeší jeden ze svých prvních případů, spor mezi Josefínou a bývalou milenkou jejího muže. Málem přitom odhalí tajemství dvou náhrdelníků.

Stopáž49 minut
Rok výroby 1992
 ST 4:3
ŽánrSeriál