Libuše Šafránková v hlavní roli úspěšného seriálu. Třicet let bloudění a návratů hrdinů, které svedla dohromady Praha (1992). Dále hrají: J. Abrhám, J. Rauchová, A. Legensteinová, A. Aronová, B. Navrátil, J. Preissová, J. Vinklář, J. Holý, A. Vránová a další. Scénář J. Starbatty a K. P. Wolf. Spolupráce na scénáři P. Zikmund. Kamera J. Macháně. Režie F. Filip

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Oblíbený výpravný dvanáctidílný česko-německý seriál vypráví příběh z první třetiny minulého století, z doby, kdy ve středoevropském teritoriu kralovala opereta, do lidských osudů však zasahovala první světová válka.

Josefína (L. Šafránková) se provdala za továrníka a leteckého nadšence Gahlmayera (J. Abrhám). Do jejího zdánlivě už stabilizovaného života opět vstupuje divadlo, tentokrát moderní berlínský kabaret. V zaujetí novou prací a ve shonu nových uměleckých úkolů nevnímá postupný pád svého muže a jeho závislost na penězích bývalé milenky Grety Lützowové (J. Preissová). Ani Charlotta Liebermannová (J. Rauchová) nemá snadný život. Musela opustit práci, ale studií se nezřekla. Dolehla však na ni bída, která ji donutila zastavit náhrdelník.

Stopáž49 minut
Rok výroby 1992
 ST 4:3
ŽánrSeriál