Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Štěpán Vencl 15. 3. 2021 04:30 Reagovat 1 0

  H... H... Hovorný Horníček

  Jedinečný pan Horníček, který tak stvořil jedinečný pořad. Pořad, který ať je to ten původní nebo ten po 20 letech, tak je vždy naplněn nejen vtipem a humorem, či srandou (po Werichovsku-Voskovkovsku), ale také niternějšími poselstvími, která mají platnost, a která dělají ten pořad pořád aktuální pro každého. A to i když od původních Hovorů již uběhlo 52 let a 32 let od Hovorů po dvacítce, i když že všech těch osob, které jimi prošly již zbývají na tomto světě jen nemnozí protagonisté. Proč protagonisté? Protože pan Horníček bral za své hosty i diváky a tak jako se vítal s jednotlivými pozvanými osobnostmi, tak se stejně vřele vítal (i loučil) s diváky. A dělá to z těchto snímků do dnes. Tak mi nezbývá než mu dnes se slzami v očích poděkovat.

 • MUDr. Mstibor Háborů 16. 3. 2013 19:24 Reagovat 10 2

  Neužívejte cizí termity...

  Bilderbergu, nejen, že tu hulákáš (Caps Lock), ale krom toho ani nevíš, co znamená slovo "evokovat".

  • Dr.ing.Ph.d. .....,atd Tunta 3. 4. 2020 19:28 Reagovat 3 0

   Zde uvádět titul je přinejmenším trapné. K tak hloupému člověku bych nešel ošetřit ani pihu na zadku. Krásný den Mstibore. To mi připomnělo skutečnou příhodu z našeho konzumu. Vstoupil podobný inteligent a se slovy , dobrý den, jsem inženýr ..... třeba Novák a chtěl bych tři housky. Myslím, že větší trapnost jsem nezažil.dr

 • Artista 24. 8. 2012 11:43 Reagovat 11 2

  Dobře že to vysílají

  S odstupem let lze vidět jak jsme kdy byli naivní. A jak umělci dokážou vždy dojemně pohovořit, ale v praxi je to na prd.

 • 20. 8. 2010 18:27

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Marta 20. 8. 2010 15:36 Reagovat 44 4

  Vtip, cit a chytrost Hovorů H

  Stále tipný a jedinečný chytrý humor pana Horníčka nás chytá za srdíčko. Opravdu tento humor velice chybí.

 • pepan53 24. 7. 2010 23:13 Reagovat 0 6

  Hovory H a Shadows

  Prosím má někdo tušení jak se jmenuje skladba na začátku každých "hovorů" hraje ji skupina SHADOWS

  • Luboš 30. 7. 2010 12:03 Reagovat 1 3

   Shadows

   Nevím jestli to jsou právě Shadows, myslím že ne, ale můžu se mýlit. Je to ovšem celkem známá skladba v podání mnoha interpretů (Armstrong, Domino atd.) a jmenuje se Blueberry Hill.

   • pepa53 15. 8. 2010 19:02 Reagovat 0 3

    Blueberry Hill

    Jistou pravdu máte, znělka je jasná instrumentálka písně Blueberry Hill (hudba/text original: Al Lewis, L.L.Stock,V.Roce), též zpíval L.Armstrong, ale tu instremuntálku hrajo kdo ?

  • Josef Kořenář 27. 7. 2011 16:13 Reagovat 1 3

   Hovory H - Úvodní skladba

   Pro vaši informaci: skladba se jmenuje Blueberry Hill a nahrál ji Duane Eddy se svou skupinou The Rebels v roce 1959 a je na albu The "Twangs" The "Thang", které lze koupit i u nás u firmy Audio3.cz

  • pepa53 25. 10. 2012 11:29 Reagovat 0 1

   Hovory H a Shadows

   Děkuji všem za uvedení na správno mnou mylně určeným interpretem, úvodní skladby. Je mi jedno kolik klinků palcem dolů má můj ten, který příspěvek, ale zajímavostí je, že někomu dokonce vadí, či spatřuje nevhodnost v tom, že někdo někomu odpoví jak se ta skladba jmenuje, dokonce jsem palec dolů dostal, za to, že jsem jedné účinkující v diskusi popřál mnoho zdraví. NEPOCHOPIM

 • Jana Žáčková 17. 7. 2010 18:20 Reagovat 8 4

  Hovory H

  Prosím opakujte pořady tohoto typu co nejvíce! Je to báječný a"chytrý humor",který nám dnes možná dost chybí !! Děkuji, Jana Ž.

 • Bilderbergs 12. 7. 2010 20:30 Reagovat 4 10

  ANO, DIKY ZA POKLADY ARCHIVU...

  .. JISTE, HACKER VAM DA ALGORITMUS JAK TENTO PORAD EVOKOVAT, BYT NENI V I-NET SEGMENTU... ALE PROC SE MUSI LIDICKY NUTIT DO PSEUDOILEGALNICH TRIKU ? JE V TOMTO TYPU ZLATYCH PORADU OCHRANNY SVAZ AUTORSKY CI JAKY TO DEVIL ? OBDOBA I U UTAJENE RECI PENEZ... DRUHY DIL... DVA BANKERI S ER "R",.. SLOVACI TENTO DIL V UNORU ODVYSILALI..V CESKU JE TENTO DRUHY DIL OUT OF ORDER ...ERGO, OSA SNAD NEMA NAD TIM MACHT,ZE? NEBO QUI PRO QUO ?

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi