Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Adam 8. 3. 2012 10:37 Reagovat 12 0

  petice

  co tady na chat napsat petici aby šel večerníček na čt1 já dávám tomu ano a jeden ´´podpis,,

 • Maminka J 6. 3. 2012 17:13 Reagovat 9 2

  Proč nešel Večerníček - prosím o vysvětlení!

  Můj tří a půl letý syn byl také nešťastný!!! Celý večer brečel, proč nešel večerníček. Nemohla jsem ho uspat!!! Také nechápu, proč nešel na ČT 2 VEČERŇÍČEK!!! Proč na politiku doplácejí děti!!! PROSÍM VRAŤTE VEČERÍČEK na Čt 1!!!!

 • Unavená babička. 6. 3. 2012 01:29 Reagovat 10 5

  Proč nešel Večerníček - prosím o vysvětlení!

  Včera, 5.3.2012, jsem nahrávala vnukovi večerníček Pohádky o mašinkách. O mašinkách se mi sice popsalo, ale místo večerníčku vysílala Čt24 interview - Spravedlnost po česku! Myslíte, že je to pro předškolní děti vhodný večerníček? Myslíte že si dítě natěšené na mašinky nechá vysvětlit proč Večerníček nejde? Nechápu, proč Čt 24, musí vysílat i na druhém programu. M Unavená babička.

 • A. 13. 1. 2010 13:48 Reagovat 2 5

  Schvalne jsem se mrkla, vy uz hante Prasatka i zde. Piste sem raději nějaký pochvalný komentar k masinkam, kdyz se Vam tak libi, ne? Mam pocit, zda- li nemate proti prasatkum neco osobniho:))

  • CYnik 14. 1. 2010 09:12 Reagovat 2 0

   omluva

   Svůj komentář jsem přidával k večerníčkovi a až následně jsem zjistil, že už je diskuze o mašinkách. Proto jsem to pak zkopíroval k čuňatům. Za tuto chybu se hluboce omlouvám. mašinky se mi nelíbí, ale dceři docela jo a při znělce večerníčku zase cupitá z pokojíčku k televizi.

 • CYnik 11. 1. 2010 12:00 Reagovat 7 1

  Ještě prasátka

  Jak se vašim dětelm líbil předchozí večerníček o prasátkách? Naší 6 leté dceři se líbí Krysácí, Kanafásek i většina nových večerníčků, ale tady vydržela jen dva díly. V dalších dnech už po znělce oznámila, že si jde hrát, že ji tenhle nebaví. Jsem husákovo dítě, takže preferuji "své" večerníčky a nelíbí se mi většina nových. 3D prasátka ale podle mne jsou vítězstvím formy nad obsahem. Tvůrci jsou nadšeni, že se jim to na počítači podařilo rozhejbat a chybí tomu jakýkoliv příběh. Připomíná mi to nadšení tvůrců grotesek, že mají obrázky, které se hýbají.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi