Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • martina 9. 3. 2013 21:58 Celá diskuse

prosba

Jsem ráda za opakování původních českých nejoblíbenějších (profilových) Večerníčků ku výročí čt.
    S čím se ale nedokážu srovnat je přemíra reklam před a po Večerníčku (mléčný výrobek č.1 - hračka - mléčný výrobek č.2 či džus - "Kdy už to konečně začne? Proč tam byl ten medvěd a co to znamenalo? Proč už tam není."), ale hlavně jejich zvýšená hlasitost. Moje dítě, ukolébané osvědčenou a krásnou večerníčkovou znělkou tak každodenně zažívá zbytečný šok. Večerda pro mě znamená hezkou vzpomínku na dětství. Chtěla jsem ho zprostředkovat i svým dětem. Co si z toho ale budou pamatovat dnešní děti, to teda nevím.

To si nemůžete uhlídat hlasitost vysílaných spotů? Nepřipadá vám hloupé, ba trestuhodné a nemorální vysílat před Večerníčkem reklamy? Nestydíte se?
    Nemá Rada pro rozhlasové a televizní vysílání hlídat i toto?

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.