Hudebně zábavný pořad (1982). Účinkují: K. Krampol, V. Špinarová, M. Rottrová, J. Durczaková, F. Tarasidu, K. Černoch, J. Helekal, K. Bláha, V. Šmíd, Orchestr a balet ČST. Dirigent V. Zahradník, od jehož úmrtí zanedlouho uplyne 20 let. Choreografie J. Hartmann. Kamera J. Osten. Režie J. Bonaventura

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V pestrém kaleidoskopu melodií uslyšíte v podání Orchestru Československé televize mj. Krásné slovo víno, Směj se paňáco z Leoncavallovy veristické opery Komedianti, Sklínkám víno dávám, Plují lodi z Pirea, Slavnost mého srdce, Na dně sní schoulená, Vzdálená, Lásky z kalendáře, Půlnoční pláž a Chtěl jsem hledat čistou studánečku.

Televizní taneční orchestr za řízení Václava Zahradníka, od jehož úmrtí zanedlouho uplyne 20 let, se podílel při účinkování na mnoha populárních televizních show, například Televarieté, nebo Možná přijde i kouzelník, natočil mnoho scénických a filmových hudeb, mj. k bestsellerovým komediím Marie Poledňákové Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak vytrhnout velrybě stoličku a S tebou mě baví svět (hity Sladké mámení a Vzhůru k výškám), či k velké výpravné pohádce RumplCimprCampr, výrazně se uplatnil také ve filmové komedii Noc na Karlštejně.

Stopáž38 minut
Rok výroby 1982
 4:3
ŽánrHudba