Z cyklu Haló, tady Orchestr a balet Československé televize (1981). Účinkují: R. Jelínek, V. Preiss, M. Masopust, Kamelie, B. Lišková, I. Máchová, A. Ulm, K. Černoch, M. Drobný, B. Poloczek, M. Grisa, skupina Golem. Dirigent M. Krebs. Kamera J. Kadaňka. Scénář a režie L. Rychman

Televizní taneční orchestr se pod uměleckým vedením Václava Zahradníka, od jehož úmrtí zanedlouho uplyne 20 let, podílel při účinkování na mnoha populárních televizních show, například Televarieté, nebo Možná přijde i kouzelník, natočil mnoho scénických a filmových hudeb, mj. k bestsellerovým komediím Marie Poledňákové Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak vytrhnout velrybě stoličku a S tebou mě baví svět (hity Sladké mámení či Vzhůru k výškám), či k výpravné pohádce RumplCimprCampr, výrazně se uplatnil také ve filmové komedii Noc na Karlštejně.

V pořadu z cyklu Haló, tady Orchestr a balet Československé televize tentokrát uslyšíte Je krásné hercem se stát, Kdo má jen slunce a měsíc, Úžasná láska, Mě zmáhá hic, Já si s láskou začla hrát, Do gala a směs operetních melodií.

Stopáž44 minut
Rok výroby 1982
 ST 4:3
ŽánrZábava