Hudebně zábavnou revui uvádí H. Vondráčková (1979). Dále účinkují: H. Zagorová, J. Zelenková, L. Kořínková, S. Beneš, P. Rezek, K. Hála, L. Žídek a další. Scénář V. Poštulka. Kamera J. Kadaňka. Režie I. Paukert

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V podání populárních hvězd sedmdesátých let minulého století, mezi nimiž čteme jména Hany Zagorové, Jitky Zelenkové, Petra Rezka, Karla Hály, Libora Žídka a dalších, uslyšíte kdysi slavné melodie Neříkej žádné ženě o srdce, Škoda, že nejste kouzelníkem, Slunečnice, Já bych se tak ráda vdávala, Má milá voní rezedou, Jen pro ten dnešní den a další. Pestrý, melodický kaleidoskop uvádějí legendární herec, prvorepublikový milovník Svatopluk Beneš a Lenka Kořínková.

Televizní taneční orchestr se podílel při účinkování na mnoha populárních televizních show, například Televarieté, Možná přijde i kouzelník atd, natočil mnoho scénických a filmových hudeb, mj. k bestsellerovým komediím Marie Poledňákové Jak dostat tatínka do polepšovny, Jak vytrhnout velrybě stoličku a S tebou mě baví svět (hity Sladké mámení či Vzhůru k výškám), k animovanému seriálu Rákosníček, Brundibáři, k pohádkovému filmu Rumplcimprcampr, výrazně se uplatnil také ve filmové komedii Noc na Karlštejně.

Stopáž55 minut
Rok výroby 1979
 ST 4:3
ŽánrZábava