Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Martin 10. 5. 2021 22:28 Reagovat 3 1

  Dluhy na DVD

  Děkuji moc za vysílání pořadu Dluhy Hany Zagorove. A nechcete prosím všechny díly vydat na DVD. Fanoušci by to moc rádi ocenily a koupily.

 • Martin 9. 9. 2020 22:26 Reagovat 4 0

  Vy nas zlobite

  Dekujeme za odvysilani 1.dílu Dluhů. Opět zůstane jen u prvního dílu? Co s Vámi je? To vás baví nás takhle štvát? Jste veřejná služba pro veřejnost, tak nám to zpřístupněte alespoň v iVysílání. Díky a věřím, že alespoň odpovíte s pravými důvody, proč už skoro 20 let nevysíláte ostatní díly.

 • Zdeňka Ruská 26. 11. 2016 18:18 Reagovat 9 0

  Dobrý den

  Chtěla bych se zeptat proč jste neodvysílali dluhy hany zagorové všechny díly když měla takové krásné jubileum.Je to škoda pořad je moc pěkný a fanošci na to vyloženě čekají.A ani koncert z Lucerny nejde spustit.Děkuji a přeji krásný den.

 • Pavel Holzknecht 5. 8. 2003 15:43 Reagovat 2 1

  Zájem o zpěv a tanec - moderna

  Tak na toto téma bych se chtěl pobavit na rovinu.Zatím pa pa Pájinek z Frýdku-Místku.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi