Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • bublal 16. 12. 2014 23:04 Reagovat 1 0

    čas? ČT!

    04:20 h ráno? Kdo se na to bude dívat? To je čas tak akorát na tv shopping. Proč to není v normálním čase, když ČT1 i ČT2 mají přes den dost hluchých míst vyplňovaných vatou? Je jedno, že je to starší dokument, pokud informace tam jsou stále zajímavé a relevantní! Proč to není na iVysílání, v reprízových časech nebo alespoň v transkripci? Takhle nasazovat pořady, to tam radši hoďte monoskop nebo spoléháte na to, že si to každý půjde hned nahrávat? A když už máte problémy s nasazováním, nebylo by logičtější nasazovat do takových brzkých časů reprízované či onlinové pořady a tyto nereprízovatelné s jejich časy prohodit?

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi