Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • igorP. 19. 4. 2014 23:55 Reagovat 17 0

  kvalita

  Slovácko sa nesúdí je jistě dobře natočený a zahraný zábavný seriál. Vždy mě ale překvapovalo to, že první série tohoto seriálu -natočená roku 1975 je obrazově a ostrostí barev 100% lepší než druhá série točená v roce 1984. |Hold asi brněnské studio nemělo na rozhazování... Je třeba ale dodat, že na tom něco bude, např. cyklus Bakaláři vysílala Praha i Bratislava barevně od cca r.1977, ale Brno své Bakaláře dělalo černobíle ještě v r.1982

 • ImagFl 31. 12. 2013 15:46 Reagovat 16 0

  Názor

  "V dedine sú hody a Mrňús sa chce pomstiť Jankovi Kopálovi za to, že mu prebral frajerku." - A čudujete sa ? Každý by konal tak isto keby mu slečinka len preto,že našla niečo lepšie dala košom. V dnešnej dobe sa také slečinky nazývajú nepekným spôsobom.

 • ViliamS 23. 6. 2013 16:24 Reagovat 9 1

  dneska

  by bolo treba viac ľudí ako Kordula. Aspoň by viacerí hned pochopili "kde je sever"

 • OldmanKV 8. 4. 2013 13:15 Reagovat 14 2

  Sedm z dvanácti

  Je to docela milý pořad, bavil jsem se při něm už při jeho premiérovím vysílání. Ale je docela zajímavé, pořad z produkce ČST a máte práva na internet pro sedm dílů z dvanácti? No, třeba je to tak - chcete-li se podívat dodatečně na všechno, kupte si našich 6 DVD. :-/ No, jsem zvědavý, zda ten, kdo si je koupí, bude také němě zírat, když pod pořadovým číslem 9 (slovy devět) shlédne třetí díl, jak je uvedeno v titulcích dílu. Samozřejmě, analogický bor- chaos je v číslování všech dílů. Inu, zřejmě je to už dávno, co v ČT/ČST pracovali profesionálové...

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi