Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Milena 15. 4. 2012 18:40 Reagovat 4 0

  Rudolf Piskáček

  Rudolf Piskáček nebyl jenom hudební skladatel a muzikant, byl také vynikající učitel klavíru. Učil mého dědečka - 1895 a jeho sestru o dva roky mladší, hře na klavír, asi si přivydělával při studiu. Když děda v roce 1912 odjel do Ameriky, dělal tam korepetitora. Později také předával své výborné hudební znalosti mamince a strýčkovi. Když zemřel, bylo mi sedm let. Musela jsem tedy chodit do hudebky, moc jsem se toho tam nenaučila, navíc jsem chodila domů s brekem! Napište kdo má podobné informace!

 • krejcar 15. 4. 2012 14:19 Reagovat 4 0

  Věčny tulak - Rudolf Piskaček

  Je vidět,že se i dvacetdva let po Sametu,v ČR stale bojime historie a kulturnich představitelu ČR.Nevim proč se dnešni režim tolik boji ukazovat vyznamne osobnosti českych kraju.Bojime se odkazu Jana Wericha,Rudolfa Piskačka,Karla Hašlera a mohlo by se pokračovat dale.Ta menšina uspěšnych čechu od Skupi,Karla Zemana.Karla Kachyni až po Jaromira Jagra,Jaroslavy Kratochvilove.Mnozi lide si dokaži ještě tak vybavit zpěvaka Josefa Laufra ale už nikoli hlasatele Josefa Laufra.

 • Milena 11. 4. 2012 22:09 Reagovat 5 0

  Proč jde tak pozdě - nebo brzy?

  Věčný tulák I. Proč jde tak pozdě - nebo brzy? Horší vysílací čas už snad být nemůže!!! Proč vše hezké chodí v noci nebo brzy ráno? Kdy půjde Věčný tulák II.?

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi