Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Dana 15. 10. 2012 15:10 Reagovat 3 1

  Vysílací čas?!

  Děkuji za opakování krásného pořadu, ale nebylo by lepší vysílat ho v nějakou přijatelnější dobu? Třeba místo banánových rybiček, nebo ještě lépe hned po hlavním vysílacím čase večer!?

 • Martina Snozová 18. 8. 2011 15:24 Reagovat 5 1

  Skladba úvodem

  Tento díl pořadu byl zahájen mopu oblíbenou skladbou. Už jsem ji několik let neslyšela a mám ji moc ráda... Neznám však jméno skladatele ani její název. Jeli zde někdo, kdo ji zná, at prosím napíše.... Předem moc děkuji!!

 • Ivana 12. 8. 2011 17:37 Reagovat 7 1

  Opakujte!

  Proč tak Krásný pořad nevysíláte večer,nebo alespoň v podvečer!!! Kolik lidí se může v zaměstnání dívat? Asi nikdo! Prosím opakujte v lepším čase, večer a dopoledne reprízujte!!!!! Jsem úplně paf, jaká krásná hudba zněla v šedesátých létech!!!! Ty nádherné melodie a ten přednes, elegance!!!! Ačkoli je mi 30, jsem nadšená!!! Prosím OPAKUJTE všechny pořady Legendy taneční hudby!!!!!

 • Stanislav 5. 8. 2011 20:06 Reagovat 10 1

  Byl bych velmi rád, kdyby pořad Legendy taneční hudby byl také ve videoarchivu,nejen já,ale i celá naše rodina.

 • jozef 29. 7. 2011 14:16 Reagovat 5 1

  nazov

  prosim nazev písničky v upoutávce dekuji

 • pepa53 16. 7. 2011 17:41 Reagovat 2 4

  DOBRY VECER QUINTET vystupující v pořadu

  byla jediná hrůza v tak vynikající podívané. Jedna z mála pozitivních věcí dneška je ta, že DOBRY VECER QUINTET a jim podobní už nejsou, stejně tak různé baletní a taneční skupiny tak hojně v tehdejších zábavných programech vystupující, řekl bych úroveň žádná, ale prachy to meüselo stát velký

 • Vladimír 15. 7. 2011 21:41 Reagovat 7 1

  Připojuji se !

  Byl bych velmi rád, kdyby pořad Legendy taneční hudby byl také ve videoarchivu. Není nás málo, co si rádi zavzpomínáme na doby, kdy hudba a písničky, ale také zpěváci a orchestry byli na úrovni a vůbec mi nevadí, že to byla doba budování komunismu. Nechci kritizovat současné umělce, ale trpím hlaně nepříjemným pocitem, že vše podléhá obchodu a jako bývalý ekonom trpím také tím, že ceny se rozcházejí s hodnotami čím dál, tím více. A v kulturní oblasti se tënto rozdíl ještě znásobuje. Za videoarchiv jsem ČT velice vděčný a vracím se z poslechu a přijmu zahraničních televizí opět domů. Budujte, prosím, kvalitní a bohatý videoarchiv. Za to vám děkuji.

 • alena 15. 7. 2011 17:58 Reagovat 9 1

  Dotaz

  Proč to nemohu najít v archivu kde bychom si to mohli přehrát ? Opakujete kde co ,ale tohle dáváte v čase ,který všem nevyhovuje nebo za to, že bychom si to chtěli poslechnout tak to chcete zaplatit na víc ? To co za něco stojí tak to není možné opakovaně si poslechnout .Zamyslete se nad tím ,že všicni lidé ,kteří si rádi poslechnou vzpomínky na doby minulé nejsou doma jsou mimo domov.Děkuji za odpověď.

 • JarkaR 15. 7. 2011 17:28 Reagovat 10 1

  Opakujte!

  Mrzí mne, že pořad Legendy taneční hudby vysíláte v čase pro pracující absolutně nepřijatelném a neopakujete.!!! Jiné pořady opakujete třikrát!!! Prosím opakujte v podvečer, pozdní večer, nebo alespoň ráno v pět. Jsou to písničky mého dětství a mládí. Určitě by se na tento pořad rádo podívalo hodně mojich vrstevníků! Bylo to pěkné! Naše generace touto hudbou žila, sbírali jsme písničky, vystřihovali je z časopisů, kde byla melodie a akordy v notách a text, lepily je do sešitů. Také by stálo za to, do stávajícího pořadu vložit originální staré záznamy, ale celé písničky, pokud se dochovaly. Myslím si, že by to mohl být střihový, levný, docela hezký pořad.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi