Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Lukáš Hromádka 9. 3. 2004 13:06 Reagovat 2 1

  prosba

  Nikdy jste nedali díly 14-26 a prosím jestli byste je dali a odepiste mi jak se jmenuje kazeta dilu 14-26 prosim napiste lukas.

 • Dita Šejnová 19. 2. 2004 12:47 Reagovat 1 1

  Jája a Pája

  Chtěla bych se zeptat, jestli se tyto večerníčky dají sehnat na videokazetě. Můj syn je přímo miluje, ale nemůžeme je nikde sehnat.Děkuji Dita Šejnová

 • Jana 26. 1. 2004 16:39 Reagovat 1 1

  Proč už to nedáváte??!!!!!!!!!

  Já a i většina mých známích -at jsou to starší či mladší ......když vzpomeneme na večerníčky-tak nejoblíbenější jsou vždy!ale vždy Krakonoš a Jaja a Paja! Mrzi nás ale všechny ..proč už je nedavate ??Prosim......??? Proč ty díly někdy nepustíte.........fakt to jsou nejlepsi vecerníčky:-)))dají se vubec nekde sehnat na videu??? Budete to nekdy jeste dávat???Prosim odepiste mi!!!dekuji Jana.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi