Představujeme nejzajímavější kapely ze stejnojmenného hudebního projektu (2000). Účinkují: Baťa & Kalábůf něžný beat, Pumpa, Krutnava, WAW!? a Nastřižené vlasy. Režie A. Rezek

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

FAJN ROCK MUSIC je už několikaletý úspěšný hudební projekt, který podporuje původní autorskou tvorbu kvalitních českých interpretů v oblasti rocku a popu. FAJN ROCK MUSIC je i hudební pořad, který chce nejzajímavější skupiny z této akce představit  televizním divákům. Každá z dnes prezentovaných skupin je zcela odlišná a má svůj specifický interpretační i pódiový projev.

BAŤA & KALÁBŮF NĚŽNÝ BEAT je skupina typická hudebním nadhledem a klidem ve své tvorbě, s velice dobrými a inteligentními texty, srozumitelnými širokým vrstvám posluchačů.

PUMPA se soustředila na klasický tvrdý jižanský rock s poněkud „kořeněnějšími“ texty.

KRUTNAVA sama sebe zařazuje mezi „etno-slovanský rock and roll“, zpívaný skvělou Pavlou Kapitánovou, kterou můžete znát z řady muzikálů.

A pak je tu WAW!? – úplně nová formace, postavená na výrazném projevu zpěváka Viktora Dyka, podpořená skvělou rytmikou pánů Heniga a Maška.

Poslední skupina – NASTŘIŽENÉ VLASY už nepatří mezi žádné rockové nováčky, drží si vysoký profesionální standart a nabízí proaranžované stylově pestré skladby.

Stopáž37 minut
Rok výroby 2000
 4:3
ŽánrHudba