Rockové setkávání (2000). Účinkují: Klóbrc band, Vatanai, B. Šrůmová, O. Konrád & Československé Gumbo a další. Režie J. Chlumský

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Závěrečný díl pátého ročníku pořadu Na Kloboučku v roce 2000 byl takovým malým domácím večírkem, na který hostitelé Michal Pavlíček a Ondřej Konrád pozvali hudební přátele ke společnému jammování. Mimo jiné i na téma Jimi Hendrix, jelikož jsme si tehdy připomínali třicet let od předčasné smrti tohoto nadčasového tvůrce.

Hosty byli zpěvačky Athina Langoska a Blanka Šrůmová a dále skvělí instrumentalisté mj. Jan Hrubý – housle, Jiří Veselý – baskytara, akordeon, Václav Veselý – kytara, akordeon, Karel Mařík – klávesy, Jiří Zelenka – bicí. Vedle nových songů (Athina i Blanka právě vydávají první sólová alba), zazní i Hendrixovy skladby – třeba Manic Depression a The Wind Cries Mary – a to v originálních úpravách, v nichž zní i akordeon nebo housle.

Na Kloboučku se objevila i bratislavská vynikající rytmika Martin Gašpar – baskytara a Marcel Buntaj – bicí (před lety hráli Na Kloboučku s Andrejem Šebanem a Jiřím Stivínem) i pražský Slovák, kytarista Peter Binder, který se v prvních ročnících pořadu už také objevil. Rock-blues-jazzovou sestavu doplňují do mezinárodního projektu i domácí – kytarista Josef Štěpánek a kontrabasista Dan Eberle.

Stopáž37 minut
Rok výroby 2000
 4:3
ŽánrHudba