Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Ida 10. 5. 2021 13:27 Reagovat 4 0

  Časem vyčpělé

  Před těmi 25 lety jsem tento seriál doslova hltala... ale nyní, při již několikáté repríze, ve svém zralém věku si říkám, jaká je to neskutečná amatérská slátanina... :-) Herecké výkony podprůměrné, nepřesvědčivé, křečovité... zubař Král permanentně nas...štván, neustále na všechny řve, velice nesympatická postava. Ostatní herci i herečky...to je úplná šmíra. Dokonce ani herci nejzvučnějších jmen nepodali extra výkon... Ale je to zajímavé připomenutí života a doby pár let po Revoluci....

 • Marek 23. 1. 2021 17:20 Reagovat 11 0

  Kateřina Macháčková

  Seriál s výborným obsazením. Paní Jirásková, pan Brodský, pan Vinklář, paní Bohdanová a další. Moc pěkně tu hraje i Kateřina Macháčková. Je to fajn herečka a myslím že i člověk. Nechápu, proč ji od doby Života na zámku televize neobsazuje. V posledních letech vidíme v TV a ve filmu jedny a ty samé herečky a na ni jako by se zapomnělo.

 • Jiří Daněk 3. 1. 2021 11:52 Reagovat 12 13

  iVysílání

  To asi aby krajně nesympatický Tepfr nepřišel o chechtáky.

 • RM 2. 1. 2021 00:07 Reagovat 21 10

  Život na zámku

  Už zase. No hrôza !

  • Čech 10. 1. 2021 20:17 Reagovat 1 4

   Běžte se dívat na RTVS a neotravujte tady.

 • Anča V. 3. 12. 2017 13:19 Reagovat 4 10

  Tento seriál

  vidím už po několikáté a souhlasím s divačkami, kterým leze na nervy zubař Král. Ješitný, arogantní cholerik, který neumí uznat svou vinu. Asi jeho matka udělala nějakou výchovnou chybu, když z něj vyrostlo "tohle". Také nechápu (i když on je na ženské) CO na něm vidí?? Nebo spíš viděly?? Směšný padesátník, který si hraje na něco, co není.....no jo. :-)))

  • MUDr. Přemysl Král 17. 12. 2017 21:33 Reagovat 10 2

   Ančo z Vidlákova

   Hlavně že máte potřebu sem ty vaše rozumy psát.

 • Alice K. 30. 10. 2017 14:58 Reagovat 5 4

  Zubař Král

  Teda ten zubař, to je ale zmetek !!! Přijedou na návštěvu rodiče jeho snachy a on tátu nutí pít, i když ten se brání. Tak ho nutí, nutí, až ho donutí a opijí se oba.....a to se nestalo poprvé, kdy někoho takhle nutil. Je to cholerik a pro mně nesympatická osoba. Jak se takový nechutný chlap může líbit tolika ženským - to nepochopím. Ale Topfer to hraje dobře, to se mu musí nechat. S takovým chlapem musí být utrpení žít.....

 • Evelýna 21 29. 10. 2017 13:13 Reagovat 8 2

  Život na zámku

  Také se na tento seriál dívám, už po několikáté a moc mě baví. Spousta herců - vynikajících - už tu není mezi námi, tak si je aspoň můžu oživit v paměti. Jsou tam i průměrní hercí, ale vcelku je to opravdu povedený seriál. Oproti tomu, co se točí dnes. Je to seriál pro relax, poučení i k zamyšlení. :-)

 • Irma H. 8. 10. 2017 13:14 Reagovat 8 5

  Výborný seriál.

  Opravdu se tento seriál povedl. Všechny postavy jsou uvěřitelné a problémy jsou takové, jaké sami známe kolem sebe. Je to výborně zpracováno a navíc tam vystupují vynikající herci - hodně jich je už v hereckém nebi - škoda. Také jako Betyně mě tam štve ten zubař, věčně naštvaný, takového chlapa bych nechtěla i kdyby byl jediný na světě :-))). Pan Topfer ho dobře hraje, což o to, ale je nesnesitelný !!!!!! Ale jinak se na tento seriál ráda dívám i celá naše rodina. A komu se nelíbí, tak ať se nedívá, ne??

 • JK 8. 10. 2017 11:31 Reagovat 9 14

  zabitý rok

  K napsání tohoto příspěvku mě přivedla moje máma. Tenhle neúměrně dlouhý seriál zabil všechna nedělní dopoledne po dobu celého roku. Tento seriál se mojí mámě nelíbil ani v časech svého vzniku. Je zbytečně dramatický, neustále se v něm řeší jen problémy, nejsou tam chvíle uklidnění, člověk se nazasměje. Dříve jste v tento čas dávali pěkné seriály, proč nyní neustále reprízujete tuhle hrůzu? Dejte tam radši znova FL Věka nebo Byli jednou dva písaři. S pozdravem JK

 • Betyna 18. 9. 2017 17:08 Reagovat 20 3

  Povedený seriál

  Ráda se na něj dívám i když ho opakují už po několikáté. Hraje tam pleáda vynikajících herců co už nejsou - bohužel - mezi námi./// Nejvíc mě tam vadila a vadí postava doktora-zubaře, kterou hraje p. Topfer. Neskutečný "rapl" !!!!! Ale jinak děj je smysluplný. Kam se na tento seriál hrabe ten pokleslý odpad "Trapné padesátky" brrrrr !!!!!

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (13)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi