Doktor Král opět otevírá novou ordinaci – tentokrát na zámku. Oblíbený rodinný seriál České televize (1995). Hrají: J. Jirásková, od jejíhož narození nedávno uplynulo 90 let, letošní jubilant T. Töpfer, K. Macháčková, K. Hrachovcová, P. Rajchert, V. Brodský, S. Zázvorková, J. Vinklář, B. Poloczek, V. Ráž, J. Hanušová, J. Zahajský, J. Čenský a další. Scénář J. Míka. Kamera J. Osten. Režie J. Hanuš

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V roce, kdy oslavil své 70. narozeniny herec a ředitel Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer, se na obrazovky České televize vrací jeden z nejoblíbenějších seriálů z nedávné minulosti Život na zámku.

Místní zubař nabídl Královi (T. Töpfer), že mu přes známého v nemocnici pomůže získat místo na stomatologickém oddělení. Jednání začalo velmi slibně. Král společně s novým přítelem Pešákem (B. Poloczek) v jeho sklípku přijetí společně oslavili a popovídali si o dvou zajímavých ženách, které jim stále více zasahují do života. A zatím v Praze přistálo letadlo a ze stáže se předčasně vrátil primář stomatologického oddělení doktor Bohata (J. Čenský), který do nadějně se vyvíjející situace rázně zasáhl. Doktor Král si bude muset novou ordinaci vybudovat ve vlastním zámku.

Babičku Královou hraje J. Jirásková, od jejíhož narození letos uplynulo 90. let.

Tomáš Töpfer
herec, politik

Tomáš Töpfer

* 10. 1. 1951


Stopáž53 minut
Rok výroby 1995
 ST AD 4:3
ŽánrSeriál