Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Jiří 16. 2. 2013 17:23 Celá diskuse

    Zábavné pořady

    Jsem staršího data narození a tak vzpomínám na doby, kdy sobotní večery zaplňovaly více či méně zdařilé zábavné pořady. Z nich je nyní to nejlepší dáváno do pořadů typu "Proč bychom se nebavili." Bohužel nová televizní zábava typu estrád, Televarieté či hudebních pořadů z ČT již zcela zmizela a pokud si chce ČT udržet aspoň část publika, tak jí nezbývá nic jiného, než vysílat humorné scénky a šlágry z dob minulých. "Zábavné" pořady, jako jsou např. Zázraky přírody, jsou zaměřeny na malou cílovou skupinu, takže lidi si dnes přepínají jinam. Např. důchodci dnes mají svůj Šlágr. Můj 80-ti letý otec ho sice z hlediska kvality nehodnotí nijak vysoko, ale jak říká, pořád je to lepší, než Zázraky přírody, Hodina pravdy či jiné pseudozábavné pořady. Na televizní zábavu na ČT se dívá jen tehdy, když jsou tam právě tyto staré střihové pořady.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.