Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jiří 16. 2. 2013 17:23 Reagovat 18 4

  Zábavné pořady

  Jsem staršího data narození a tak vzpomínám na doby, kdy sobotní večery zaplňovaly více či méně zdařilé zábavné pořady. Z nich je nyní to nejlepší dáváno do pořadů typu "Proč bychom se nebavili." Bohužel nová televizní zábava typu estrád, Televarieté či hudebních pořadů z ČT již zcela zmizela a pokud si chce ČT udržet aspoň část publika, tak jí nezbývá nic jiného, než vysílat humorné scénky a šlágry z dob minulých. "Zábavné" pořady, jako jsou např. Zázraky přírody, jsou zaměřeny na malou cílovou skupinu, takže lidi si dnes přepínají jinam. Např. důchodci dnes mají svůj Šlágr. Můj 80-ti letý otec ho sice z hlediska kvality nehodnotí nijak vysoko, ale jak říká, pořád je to lepší, než Zázraky přírody, Hodina pravdy či jiné pseudozábavné pořady. Na televizní zábavu na ČT se dívá jen tehdy, když jsou tam právě tyto staré střihové pořady.

 • divák 8. 2. 2013 22:30 Reagovat 15 7

  Telátko

  Scénku O. Kaisera a J. Lábuse "s telátkem" vidím na ČT v posledních cca 2 měsících asi pošesté. Poprvé to možná bylo vtipné, ale dnes - po 500 repríze - je to už jen trapné. Ale ČT holt žije z toho, že v roce 1985 se tomu lidi smáli....... Dokážuse bavit i bez televize, ale když si ČT nestydí nechat uzákonit výpalné, měla by produkovat kvalitu a ne nás ubíjet 100x vyvařenými fuseklemi........

 • Jan 1. 2. 2013 22:22 Reagovat 12 23

  Houby pánbůh

  Houby pánbůh, ti stále zatracovaný komunisti nám ho dali...

  • Gropius 8. 2. 2013 18:19 Reagovat 9 11

   Však jsme se soudruhu Jakešovi...

   něco nasmáli :-)

  • Jirka 11. 2. 2013 16:24 Reagovat 13 8

   Komunisti ne

   Obsah archivu je dílem schopných umělců a ne těch zatracených komunistů, kteří nám toho víc vzali než dali.

   • Jarmila 26. 2. 2013 15:41 Reagovat 7 5

    Otázka je, zda by mohli tvořit, pokud by nebyli komunisté! Možná pod pseudonymem. Já ale nerozlišuji, zda je umělec v KSČ, v ODS, v ČSSD ....., ale podle toho, co umí a co se mi líbí! Každý má právo najít svůj oblíbený pořad. Proto toleruji i to, co se mi nelíbí. Nekoukám se! Najdu si jinou zábavu.

 • Programový ředitel ČT 2. 12. 2012 15:41 Reagovat 35 8

  A kdyby nám ten Pánbůh archiv nedal,

  NEMÁME CO VYSÍLAT !!!

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi