Legendární cyklus je zpět! Příběhy, které jste zažili vy, naši diváci. Nejslavnějšími televizními povídkami ve hvězdném obsazení provází Viktor Preiss. V povídkách Host, Listonošky a Bedřich má psy rád hrají: S. Zázvorková, J. Sovák, A. Navrátil, L. Vaculík, V. Žilková, D. Prachař, D. Batulková a další. Režie cyklu K. Smyczek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Vítejte u dalšího dílu těch Nejlepších Bakalářů. Tentokrát zavzpomínáme na skvělou herečku Stellu Zázvorkovou. A hned pro první povídku sáhneme hlouběji do televizního archivu. Sami ale uvidíte, že ani po více než třiceti letech neztratila nic ze svého půvabu.

Host

Co všechno se může odehrát jedné noci. Hrají: S. Zázvorková, J. Sovák, A. Navrátil a další. Scénář J. Dietl. Kamera J. Novotný. Režie J. Dudek.

Listonošky

Co způsobí, když si děvčata z první třídy hrají na listonošky. Hrají: V. Žilková, L. Vaculík, S. Zázvorková, J. Sovák, J. Švandová, A. Švehlík, O. Brousek ml., A. Mihulová a další. Scénář K. Čabrádek. Kamera J. Osten. Režie M. Sobota.

Bedřich má psy rád

O Bedřichovi – tyranovi rodiny. Hrají: D. Prachař, D. Batulková, S. Zázvorková, M. Luhan a další. Scénář J. Drbohlav. Kamera J. Špelda. Režie J. Polišenský.

* 14. 4. 1922

† 18. 5. 2005


Stopáž62 minut
Rok výroby 2012
 ST AD 4:3
ŽánrSeriál