Vladimír Menšík a Martina Menšíková uvádějí malou retrospektivu bakalářských příběhů Jaroslava Dietla, od jehož úmrtí brzy uplyne 35 let, a režiséra Jaroslava Dudka, od jehož úmrtí letos uplyne 20 let (2000). V povídkách Klíče, Zástava a Pyžamo hrají: V. Menšík, N. Popelíková, R. Skamene, N. Gaierová, M. Růžek, O. Sklenčka, I. Janžurová, M. Kopecký, J. Bláha, L. Skořepová a další. Připravili: A. Berková, A. Nožička a J. Dudek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Vladimír Menšík a Martina Menšíková uvádějí malou retrospektivu bakalářských příběhů Jaroslava Dietla a režiséra Jaroslava Dudka.

Klíče

Ovdovělý otec se stará o pět dětí, kteří se o sebe vzájemně umějí postarat. Domácnost má zorganizovanou a z bezpečnostních důvodů taky jenom dvě sady klíčů. A právě klíče hrají hlavní roli, kdo se dostane domů i bez klíčů, kdo má nebo měl klíče právě u sebe.

Zástava

Hlavní roli hrají starší ženatí pánové a atraktivní žena, která to s muži umí. Kdo jejímu kouzlu propadne a kdo vyhraje?

Pyžamo

Manželský pár jde na oslavu padesátin manželova šéfa. Oni je k jejich úžasu přivítají v pyžamu. Jak budou asi řešit další pozvání k šéfovi na večírek? Kdo komu udělí výchovnou lekci?

Jaroslav Dietl
dramaturg, scenárista a dramatik

Jaroslav Dietl

* 22. 5. 1929

† 29. 6. 1985


Stopáž53 minut
Rok výroby 2000
 ST AD 4:3
ŽánrSeriál