Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Eva 30. 7. 2021 00:51 Reagovat 7 1

  Skvělý seriál

  radost pohledět - normální svět, kdy žena je žena a muž, jak má být... Pěkní herci - nevyumělkovaní, moc se mi líbí... :-)

 • Floutek 21. 7. 2021 17:29 Reagovat 14 0

  Skvělé

  Je mi jedno, komu kdo co ukradl, kdo koho zabil. Hlavně se soustředím na ty dva - fešandu a fešáka. Na jejich skvělé dialogy, flirtování. I jejich šéf je bezva.

 • Jirka 1. 7. 2021 10:29 Reagovat 13 0

  jiskření

  Děkuji za možnost vidět zase po letech tento seriál. Naposledy jsem jej sledoval jako student ve slovenském znění a na černobílé televizi. I tehdy byl úžasný. Nepřidám se ke kritikům českého dabingu. Jednak si ten slovenský už nepamatuji a český se mi zdá solidní. Trochu mi vadí umělá dramatizace, jako je scéna s drcením Mini v lisu na autovraky ve třetím díle. Seržantka Makepeaceová je sice blondýna vlasem i duší, ale že by ani ostříleného amíka nenapadlo vylézt včas z auta, které nejde nastartovat? Ochablá ruka zlosyna na páce lisu v poslední sekundě je dost laciný dramaturgický tah, který jen zvýšil rozpočet seriálu. Snad aby si Spikings mohl zavtipkovat na téma úzké pracovní vztahy? Seriál ovšem miluji pro to jiskření mezi hlavní dvojkou a také mezi Dempseym a Spikingsem, aj keď toto už vážne nieje o sexe.:-)

 • mark 25. 6. 2021 21:52 Reagovat 22 2

  dampsey

  Zdravim! Ďakujem za tento serial a popravde som zvedavy na český dabing, lebo ten náš je pre mňa ako PÁN František Filipovský ako LOUIS...

  • Ája 29. 6. 2021 17:17 Reagovat 28 1

   Tento seriál jsem kdysi milovala, jenže tehdy byl se slovenským dabingem. Na tenhle český si nemůžu zvyknout, zkrátka to není ono - i když ty tři naše dabéry v hlavních rolích mám jinak moc ráda. Pro mě stejně tak "divné", jako když slyším Mrazíka ve slovenském dabingu.

 • Čenda 7. 6. 2013 12:30 Reagovat 7 2

  Dabing a episody

  Souhlasím s předchozími názory, vlastně s jedním. Slovenský dabing v tomto seriálu je prostě nepřekonatelný a přestože například pan Švehlík je výborný dabér, na Spikingse jsem prostě zvyklý s panem Debnárem. Ještě bych chtěl vědět, jestli se lze spolehnout na zde uvedený seznam dílů, zda jsou tak, jak mají být.

 • Honza 3. 4. 2013 18:31 Reagovat 11 2

  Dabing

  Jsem sice mladší ročník ale dobře si pamatuji slovenský dabing který tak o 1000% je lepší... takže at se někdo v čt pls chytne za nos a příště pustí původní českoSLOVENSKÝ dabing. Prosím....

 • Anton 4. 2. 2013 15:09 Reagovat 13 3

  D+M

  Slovenský dabing je oveľa lepší, pani Magálová a pán Farkaš sa úplne vcítili do svojich postáv, postavy v ich prevedení excelujú a vynikajúco dotvárajú typ i charakter hlavných hrdinov tohto výborného krimiseriálu!

  • Maja 20. 7. 2013 16:30 Reagovat 6 0

   Perfektný seriál

   Tak s týmto súhlasím na 100%. Neviem pochopiť ako môže niekto tak dobrý dabing zrušiť a tak narušiť celý dej seriálu a hlavne charaktery postáv. Je to to isté ako keď perfektne nadabovaného Funesa Františkom Filipovským predaboval slovenský Gregor. Bola to totálna katastrofa. Nedalo sa to počúvať. Suprový seriál, ktorý sa dá stále pozerať. Kosti, CSI či iné nechutnosti sa s tým nedajú zrovnať.

 • Štěpán Havlíček 25. 7. 2011 22:45 Reagovat 12 0

  Hrozný vysílací čas

  Ta změna vysílacího času je katastrofální,těšil jsem se že to budu moci sledovat o prázdninách v sobotu pěkně odpoledne, ale ne!!!Oni to prostě museli šoupnout na půlnoc.To je to samé jak se seriály Město žen taky o půlnoci nebo nedávno Život na zámku,ve 14 hodin.Proč takové dobré pořady běží v tak hloupých časech a stupidity typu Pošta pro tebe atd ve 20 hodin?Chápete to někdo?Já ne ale věřím že se mnou budete souhlasit že mám pravdu.

  • Martina 27. 7. 2011 23:13 Reagovat 7 0

   Změna vysílacího času

   JJ souhlas také jsem se těšila vždy na pěkné sobotní odpoledne a když zjistila, že to budete dávat v noci, tak mě to naštvalo a myslela jsem si, že je to chyba, ale nebyla.

 • Jirka z Klemova 9. 5. 2011 16:54 Reagovat 11 0

  Super serial.

  Vynikajici dvojka a super serial.

 • nicoile 26. 2. 2011 21:57 Reagovat 9 10

  je to dobrej seriál s dobrým dabingem

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi