Příběh jednoho uskutečněného snu. Volné pokračování britského seriálu o sestrách Beatrice a Evangeliny Eliottových (1992). Hrají: S. Gonetová, L. Lombardová, A. Gillet, C. Murphyová a další. Scénář E. Gridneff. Režie G. Harper

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Druhá řada seriálu navazuje bezprostředně na konec první řady – začínáme rokem 1924, kdy sestry Eliottovy musejí odolat velkému pokušení, neboť je chce pro svůj módní salón získat přední pařížský návrhář. Beatrice a Evangeline však nakonec dají přednost samostatnosti – byť pochopitelně za cenu mnoha problémů a překážek, které jest jim v každodenním životě i práci překonávati. Sledujeme dále i jejich osudy ryze osobní právě tak jako osudy řady vedlejších postav a postaviček.

Pro velký divácký úspěch první řady se autoři rozhodli pro volné pokračování další dvanáctidílnou řadu Salónu Eliott. Stejně jako první řada si i následující uchovává vysokou profesionalitu a úroveň zpracování, dobré herecké výkony, perfektní vystižení doby i její atmosféry a v neposlední řadě i dokonalost výtvarnou a kostýmní.

Originální názevHouse of Eliott II.
Stopáž53 minut
Rok výroby 1992
 ST 4:3
ŽánrSeriál