Ďábelský Jack Nicholson v hlavní roli americké hororové komedie, při níž si ženy přijdou na své a mužům v žilách tuhne krev.
Dále hrají: Cher, S. Sarandonová, M. Pfeifferová, V. Cartwrightová a R. Jenkins. Režie George Miller.

Novodobé "čarodějnice" Alexandra, Jane a Sukie se doma nudí a marně čekají v malém městečku v Nové Anglii na příchod toho pravého muže, muže s velkým M. Náhlý příjezd neodolatelného koncertního pianisty Daryla Van Hornea nejdříve vyhlíží na pouhou shodu okolností. Neznámý a tajemný muž díky svému bohatství, fantazii a neobyčejným schopnostem umožní trojici žen netušený rozkvět a rozlet. Každý den dříve osamělé Alexandry, Jane a Sukie teď připomíná nekončící divokou show, při jejímž sledování obyvatelům městečka i z povzdálí přechází mráz po zádech. Daryl ke svým ďábelsky prohnaným kouskům používá nečisté zbraně a zapomíná, že se někdy mohou obrátit i proti němu...

Film důmyslně balancující mezi komedii a hororem natočil režisér George Miller (jenž se před tím zapsal do divácké paměti spíše jako tvůrce akčních příběhů, jejichž hrdinou je Mad Max. Michael Cristofer napsal scénář podle stejnojmenné úspěšné knihy Johna Updikea. Působivost obrazové stránky snímku posílila kamera slavného tvůrce Vilmose Zsigmonda. Hvězdou snímku je Jack Nicholson, který rozehrál obdivuhodně širokou paletu svého hereckého rejstříku při ztvárnění svůdce a odpudivého vyslance pekel Daryla Van Hornea. Hlavní ženské úlohy ztvárnily Cher (Mořské panny, Pod vlivem úplňku), Susan Sarandonová (Thelma a Louise, Nebezpečný klient, Malé ženy) a Michelle Pfeifferová (Frankie a Johnny, Druhá šance, Nebezpečné známosti).

Napište nám